ÚVOD|    O SPOLEČNOSTI|    VŠE O NÁKUPU|    DOPRAVA|    KONTAKTY
Uživatel nepřihlášen   přihlášení / registrace
Léky, kosmetika, akční nabídky - Nej-lékárna.cz
sk

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Léčivý přípravek

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg
Výrobce:
Kód zboží:
8594158130716
Kód SUKL:
0125525
Dostupnost:
skladem
Běžná cena:
51 Kč
Ušetříte
1 Kč (2%)
Cena s DPH
50 Kč (45 Kč bez DPH)
Vložit počet: