0

KATEGORIE

Menu

Magnesium 400 Speed 30 sáčků

PDK 85941892007540
Stav skladem

Praktická a rychlá forma sáčků s rozpustným práškem i pro akutní potřebu hořčíku bez zapíjení. S příchutí červeného pomeranče. Pro správnou funkci svalů, ke snížení míry únavy a vyčerpání s extra sílou hořčíku obohacen o vitamíny C, B1, B6, B12.179 
7,75  
Praktická a rychlá forma sáčků s rozpustným práškem i pro akutní potřebu hořčíku bez zapíjení. S příchutí červeného pomeranče. Pro správnou funkci svalů, ke snížení míry únavy a vyčerpání s extra sílou hořčíku obohacen o vitamíny C, B1, B6, B12.

Popis / charakteristika:
SPEED – praktická a rychlá forma rozpustných sáčků i pro akutní potřebu hořčíku. Pro správnou funkci svalů, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vysoká dávka hořčíku zesílena o vitamíny C a řadu vitamínů B. Zabaleno v praktických sáčcích s rozpustným práškem bez nutnosti zapíjení. Přírodní aroma červeného pomeranče přináší skvělou a vyváženou chuť.
Pro běžnou denní potřebu při pocitech únavy, stresu a vyčerpání nebo v období potřeby vybudování silné imunity.
Ideální i pro sportovce, pro správnou funkci svalů, kteří ocení především rychlý náběh účinku.


Účinky: Hořčík, vitamíny C, B6 a B12 napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hořčík, vitamíny C, B1 (thiamin), B6 a B12 podporují správnou činnost nervové soustavy.Hořčík, vitamíny C, B1, B6 a B12 přispívají k normální psychické činnosti.Hořčík, vitamíny C, B1, B6 a B12 udržují správný energetický metabolismus.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a k elektrolytické rovnováze.Vitamíny C, B6 a B12 jsou nápomocné při budování odolného imunitního systému.Vitamin B6 je prospěšný při tvorbě červených krvinek.


Dávkování a způsob užití:
1 sáček denně. Sáček je možné rozpustit v ústech.
Není určeno pro děti do 12 let.


Složení:
Výživová složka v 1 sáčku:
Hořčík 400 mg 107 % RVH*
Vitamin C 40 mg 50 % RVH*
Vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg 100 % RVH*
Vitamin B6 (Pyridoxin) 1,4 mg 100 % RVH*
Vitamin B12 (Kobalamin) 2,5 μg 100 % RVH*
Bez cukru, bez lepku a bez laktózy.
*RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
Sladidla (sorbitol, sukralóza, neohesperidin DC), oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, kyselina citronová, přírodní aroma (červený pomeranč), protispékavá látka (mastek), kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát.


Upozornění:
Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy.

Synnexil

sprej pro neklidné nohy

více  

Opět v prodeji!

Bébéderm® dětská mast proti opruzeninám

více  

DrKonrad AD lotio Chronic 500ml

Pro péči o suchou a silně vysušenou pokožku

více