0

KATEGORIE

Menu

Swiss Med Calmigel HA+ hojivý gel 25 g

PDK 85941892006480
Stav skladem

Hojivý gel na POVRCHOVÉ i HLUBOKÉ rány.209 
8,71  
Hojivý gel na POVRCHOVÉ i HLUBOKÉ rány.

Dávkování a způsob užití:
Hojivý gel na POVRCHOVÉ i HLUBOKÉ rány.

• Hojí a chrání poraněnou pokožku před vnějšími vlivy fyzikální a bakteriální povahy.
• Hojivý gel používejte při POVRCHOVÉM PORANĚNÍ pokožky typu trhliny, odřeniny, škrábnutí, podráždění, drobná spálení a říznutí.
• Aplikujte i na HLUBOKÁ PORANĚNÍ typu chirurgické rány, proleženiny, vředy, poporodní rány (císařský či episiotomický řez).
• K ošetřování pupku novorozenců a k plenkové dermatitidě.
• Hojivý gel s polymery, Aloe vera, kyselinou hyaluronovou a jojobovým olejem.

CALMIGEL HA+ napomáhá hojení:
• Povrchových poranění: trhlin, škrábnutí, odřenin, oděrek, drobných spálení a povrchových říznutí;
• při zarudnutí a podráždění pokožky (včetně opruzenin);
• hlubokých poranění: chirurgických ran, proleženin a vředů;
• pupku novorozenců;
• po peelingu, odstraňování chlupů a ošetření laserem.

Způsob použití:
Pečlivě si přečtěte vložený leták s podrobnými informacemi. Před použitím si omyjte ruce. Vyčistěte a dezinfikujte postižené místo a poté přímo na něj naneste tenkou vrstvu gelu. Při povrchovém postižení místo jemně masírujte, dokud se gel nevstřebá. U hlubších poranění velmi jemně vmasírujte a poté ránu překryjte sterilní gázou nebo obvazem. Po užití tubu dobře uzavřete. Nanášejte dvakrát denně až do vymizení příznaků. Léčba však nesmí trvat déle než 30 dní. Pokud se stav nelepší a příznaky přetrvávají, vyhledejte lékaře, případně se poraďte s lékárníkem. O použití výrobku se též poraďte s lékařem v případě infikovaných a hnisajících ran a před použitím u novorozenců.


Složení:
Aloe vera, hyaluronan sodný, akryláty / zesíťovaný polymer alkylakrylátu C10–30, jojobový olej*,polyvinylpyrolidon (PVP), hydroxid sodný, benzylalkohol, glycelrylkaprylát, glycerylundecylenát, voda.
* z ekologického zemědělství


Doplňující informace:
Nepoužívejte při přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nelze vyloučit vznik přecitlivělosti při dlouhodobém užívání, i když takové případy
nejsou známy. Pokud potřebujete přerušit léčbu, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte současně s desinfekčními přípravky obsahujícími kvarterní amoniové soli. Mohou způsobit vysrážení hyaluronové kyseliny. Poraďte se s lékařem nebo lékárníkem, pokud zároveň ošetřujete ránu přípravky s antibiotiky či jinými lokálně působícími přípravky. Datum použitelnosti platí pro výrobek v původním balení, skladovaný za předepsaných podmínek. Nepoužívejte výrobek po tomto datu. Skladujte dobře uzavřené na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Chraňte před přímým světlem a teplem. Po otevření se smí používat nejvýše 12 měsíců. Prošlý, poškozený či jinak nepoužitelný výrobek odevzdejte k likvidaci do lékárny.

Weleda Skin Food

Bylinková porce pro vaši pleť a tělo.

více  

LUVBIO CBD 15 % BIO KONOPNÝ OLEJ 10 ML

Představujeme novinku v atraktivní kategorii produktů s obsahem CBD.

více  

Healsea®

100% přírodní nosní sprej

více