0

KATEGORIE

Menu

Premium L-Tryptofan 60 kapslí

PDK 85941892005180
Stav skladem

Pro podporu duševního zdraví. Při kolísavé náladě, nervozitě, strachu, emočním napětí, stresujícím a rychlém životním stylu. Při odvykacích kúrách na zmírnění napětí a vnitřního neklidu.239 
9,96  
Pro podporu duševního zdraví. Při kolísavé náladě, nervozitě, strachu, emočním napětí, stresujícím a rychlém životním stylu. Při odvykacích kúrách na zmírnění napětí a vnitřního neklidu.

Popis:

• Pro podporu duševního zdraví. Při emoční nerovnováze, stresu, špatné náladě, únavě a vyčerpání, zejména v náročném období.
• Silný zdroj (225 mg) esenciální aminokyseliny L-tryptofanu, která se v organismu přeměňuje na serotonin, který je zodpovědný za pozitivní psychický stav.
• Obohaceno o kozlík lékařský, který podporuje kognitivní funkce a duševní zdraví. Pomáhá navodit relaxaci, spánek a vnitřní klid.
• Vitamin B6 zvyšuje biologickou dostupnost tryptofanu a působí jako koenzym jeho přeměny na serotonin. Přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání.
• Je bezpečný i při dlouhodobém užívání.
• Bez cukru, lepku a laktózy

Dávkování:

Dospělí 1 kapsle denně

Složení:

Výživová složka v 1 kapsli:
L-tryptofan 225 mg *
Extrakt z kořene kozlíku (4 : 1) 80 mg *
Vitamin B6 2,5 mg 178 % RVH
RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
* – RVH nebyla stanovena

L-tryptofan, obal kapsle (želatina, glycerol), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), kozlík
lékařský – extrakt z kořene, pyridoxin hydrochlorid, protispékavé látky (stearan
hořečnatý, oxid křemičitý).

Upozornění:

Neni určeno pro děti. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Doplněk stravy

 

 

GastroMed

úleva při zažívacích potíží

více  

Rýmovníkový extrakt

v období nachlazení

více