ÚVOD|    O SPOLEČNOSTI|    VŠE O NÁKUPU|    DOPRAVA|    KONTAKTY
Uživatel nepřihlášen   přihlášení / registrace
Léky, kosmetika, akční nabídky - Nej-lékárna.cz
sk

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Léčivý přípravek

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg
Výrobce:
Kód zboží:
2669290
Kód SUKL:
0170271
Dostupnost:
skladem
Běžná cena:
102 Kč
Ušetříte
11 Kč (11%)
Cena s DPH
91 Kč (83 Kč bez DPH)
Vložit počet:







Farmakoterapeutická skupina: IBUPROFEN


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena

  Komentáře: vložit komentář